LIFTŲ APTARNAVIMAS

orona-employee-in-lift

„Paradis liftai“ ne tik stengiasi, kad Lietuvoje būtų kuo daugiau patikimų, ekonomiškų ir estetiškų liftų, bet rūpinasi ir sklandžiu jų veikimu.

Savo klientams teikiame specialiai parengtas priežiūros paslaugas tiek naujiems, tiek senos statybos liftams. Mūsų teikiamos liftų priežiūros paslaugos padeda maksimaliai padidinti įrenginių saugumą, prailgina veikimo laiką ir gerokai sumažina eksploatavimo išlaidas. Visada stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai gautų tik pačias geriausias aptarnavimo paslaugas. Nuolat bendradarbiaujame su daugiabučių namų bendrijomis ir ieškome bendrų sprendimų, leidžiančių užtikrinti sklandų prižiūrimų liftų veikimą.

Šiuo metu įmonė prižiūri daugiau nei 700 įrenginių.  Dalis jų – seni rusiški liftai ar kitų gamintojų pagaminti įrenginiai. Visiems jiems užtikrinamas profesionalus aptarnavimas, o visą parą veikianti dispečerinė operatyviai perduoda informaciją apie strigimus ir veiklos trikdžius, jei tokių atsiranda.

„Paradis liftai“ ypatingą dėmesį skiria aukštai aptarnavimo kokybei: mums svarbus klientų pasitikėjimas, jų nuomonė bei atsiliepimai,  todėl nuolat investuojame į dirbančio personalo kvalifikacijos tobulinimą bei darbo įrangą ir priemonių kokybę. Mūsų darbe nuolat diegiamos šiuolaikiškos technologijos, užtikrinančios paslaugos teikimo patikimumą.

Siekdami ilgalaikės sėkmės ir lojalių partnerių, nuolat didiname savo veiklos produktyvumą: viskas tam, kad galėtume pasiekti tik aukščiausius rezultatus.

Mes Jums siūlome:

  • Kokybišką bei patikimą liftų techninį aptarnavimą;
  • Operatyvų reagavimą į liftų strigimus ir veikimo sutrikimus visą parą;
  • Liftų modernizavimo sprendimus;
  • Atsarginių detalių tiekimą;
  • Jūsų pageidavimu ir esant poreikiui, galime pateikti liftų strigimų bei gedimų ataskaitas;

Bei konkurencingas kainas už geriausią aptarnavimą!

NEMOKAMAI Jūsų liftus įtrauksime į bendrą naudojamą dispečerinės sistemą. Mūsų pažangi dispečerizavimo technologija leidžia matyti lifto darbą bei užtikrina apsaugą nuo vagysčių.

Susisiekite jau šiandien ir mes Jums pateiksime itin konkurencingą kėlimo įrenginių priežiūros pasiūlymą!