LIFTŲ APTARNAVIMAS

orona-employee-in-lift

„Paradis liftai“ ne tik stengiasi, kad Lietuvoje būtų kuo daugiau patikimų, ekonomiškų ir estetiškų liftų, bet ir rūpinasi sklandžiu jų veikimu. Todėl savo klientams teikiame specialiai parengtas priežiūros paslaugas tiek naujiems, tiek senos statybos liftams. Mūsų teikiamos liftų priežiūros paslaugos padeda maksimaliai padidinti įrenginių saugumą, prailgina veikimo laiką ir gerokai sumažina eksploatavimo išlaidas. Visada stengiamės užtikrinti, jog mūsų klientai gautų tik pačias geriausias aptarnavimo paslaugas. Nuolat bendradarbiaujame su su daugiabučių namų bendrijomis ir ieškome bendrų sprendimų sklandžiam prižiūrimų liftų veikimui.

Šiuo metu įmonė prižiūri per 700 įrenginių, dalis kurių yra seni rusiški arba kitų gamintojų pagaminti įrenginiai. Visiems šiems įrenginiams užtikrinamas profesionalus aptarnavimas, o visą parą veikianti dispečerinė operatyviai perduoda informaciją apie strigimus, jei tokių atsiranda.

„Paradis liftai“ ypatingą dėmesį skiria aukštai aptarnavimo kokybei – mums yra svarbi klientų nuomonė bei atsiliepimai. Todėl nuolat investuojame į dirbančio personalo kvalifikacijos tobulinimą bei darbo įrangą. Mūsų darbe nuolat diegiamos šiuolaikiškos technologijos, gerinančios darbo kokybę. Siekdami ilgalaikės sėkmės, stengiamės nuolat didinti mūsų veiklos produktyvumą, tam kad galėtume pasiekti tik aukščiausius rezultatus.

Mes Jums siūlome:

  • Kokybišką bei patikimą liftų techninį aptarnavimą.
  • Operatyvų reagavimą į liftų strigimus visą parą!
  • Lifų modernizacijos sprendimus.
  • Atsarginių detalių tiekimą.
  • Jūsų pageidavimu pateiksime liftų strigimų bei gedimų ataskaitas.
  • Konkurencingas kainas už dar geresnį aptarnavimą!

NEMOKAMAI dispečerizuosime Jūsų liftus. Mūsų pažangi dispečerizavimo sistema leidžia matyti lifto darbą bei užtikrina apsaugą nuo vagysčių.

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite konkurencingą kėlimo įrenginių priežiūros pasiūlymą!