KONTAKTAI

Bendroji įmonės linija: 8 700 00717

Dispečerinė – Avarinės tarnybos telefonas +370 618 66110

 

LIFTŲ PARDAVIMAS

Vilniaus ir rytų Lietuvos regionai

Domantas Milaševičius
Projektų vadovas
El. paštas: domantas@paradis.lt
Mob. 8 698 43040

Kauno, Klaipėdos ir vakarų Lietuvos regionai

Juozas Toliušis
Projektų vadovas
El. paštas: juozas@paradis.lt
Mob. 8 688 44023

Kiti liftų pardavimų klausimai

Povilas Mizgaitis

Pardavimų vadovas
El. paštas: povilas@paradis.lt
Mob. 8 610 29772

 

LIFTŲ SERVISAS

Vilniaus regionas

Vladimir Roždestvenskij
Vilniaus liftų priežiūros serviso vadovas Vilniuje
El. paštas: vladimir@paradis.lt
Tel. (8-5) 213 03 47

Kauno ir Klaipėdos regionai

Rokas Lagunovičius
Liftų priežiūros serviso vadovas Kaune
El. paštas: rokas@paradis.lt
Tel. (8-37) 45 29 42

Kiti liftų serviso klausimai

Vaidas Bartkevičius
Liftų serviso vadovas
El. paštas: vaidas@paradis.lt
Tel. (8-5) 213 03 47