APIE MUS

„Paradis liftai“ – Lietuvos kapitalo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2011 metais. Tai įmonės „Paradis“ dalis, kuri specializuojasi keleivinių, krovininių liftų ir eskalatorių bei judamųjų takų pardavimuose kartu su techniniu šių įrenginių aptarnavimu. Įmonė išsiskiria galimybe pasitelkiant ilgametę darbuotojų bei partnerių patirtį pasiūlyti išskirtinį produktą – visą lifto įrengimo darbų paketą. Turime reikiamus atestatus, leidimus ir resursus, kurių pagalba operatyviai, kokybiškai ir sklandžiai galime įgyvendinti visą lifto sumontavimą tiek esamame, tiek ir naujai statomo pastato projekte.

„Paradis liftai“ sėkmingai tapo rinkos dalimi kėlimo įrangos sektoriuje. Savo klientams galime pasiūlyti visas paslaugas, reikalingas įsirengiant naują kėlimo įrenginį. Be vargo atliksime projektavimo derinimo, metalinio karkaso šachtos pastatymo, jos stiklinimo bei pačio lifto sumontavimo ir  pridavimo visoms tarnyboms darbus. Mūsų kėlimo įrenginiai sumontuoti aukštos klasės biurų pastatuose, prekybos centruose, viešbučiuose, mokymo įstaigose visoje Lietuvoje.

„Paradis liftai“ savo klientams siūlo ypač ekonomiškus pasaulyje pripažinto gamintojo „Orona“ liftus. „Orona“ parduoda daugiausiai pilnos komplektacijos naujų liftų įrenginių Europoje. 1 iš 10 Europoje parduodamų liftų yra Orona.

Siekiame, kad kiekvienas Lietuvoje galėtų naudotis tik pačiais geriausiais ir patikimiausiais liftais, kurie yra pripažinti visame pasaulyje.