LIFTAI

Orona liftai

„Orona“ – liftų gamintojas, užtikrinantis aukščiausią savo gaminių kokybę: apie 90 procentų liftų dalių gaminama gamyklose, kurios įsikūrę Ispanijoje. Ši įmonė – viena pirmaujančių liftų gamintojų Europoje, per metus pagaminanti 18–20 tūkstančių liftų: tai reiškia, kad net kas dešimtas mūsų kontinente parduodamas naujas pilnos komplektacijos liftas pagaminamas būtent šio gamintojo!
„Orona“ nuolat investuoja į naujų produktų kūrimą bei esamų tobulinimą, todėl klientams siūlo tik pačius geriausius aukščiausios kokybės liftus, taip atitikdami naujausias tendencijas ir klientų poreikius.

Liftų aptarnavimas

„Paradis liftai“ teikia liftų techninio aptarnavimo paslaugas.

Su daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijomis sudarome sutartis dėl liftų techninės priežiūros. Į šių sutarčių fiksuotą mėnesinį mokestį įskaičiuojami visi einamieji serviso darbai ir  privalomųjų liftų patikrų organizavimas.
Visuomet savo klientams siekiame teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, leidžiančias džiaugtis sklandžiu ir nenutrūkstamu lifto darbu.
Atsitiktinių gedimų ar strigimų atveju, visą parą dirbanti dispečerinė perduoda informaciją budinčiam personalui, kuris operatyviai imasi būtinų priemonių tam, kad keleiviai būtų išlaisvinti, o smulkios strigimų priežastys pašalintos greitai ir kokybiškai.

Liftų renovacija

Senos statybos daugiabučių namų renovacija – viena aktualiausių temų Lietuvoje. Renovacijos metu, itin svarbu sutvarkyti ir liftus.
„Orona“ liftai – lengvai pritaikomi senų pastatų liftų šachtose. Tai leidžia greitai ir be didesnių šachtos koregavimo darbų pakeisti esamą liftą nauju. Šio proceso metu, visiškai demontuojame esamą liftą, sumontuojame naują bei apskardiname angas nerūdijančio plieno angokraščiais. Taigi, daugiabučių namų gyventojai po lifto pakeitimo gali džiaugtis ne tik keliariopai taupesniu, bet ir erdvesniu, saugesniu bei gražesniu liftu.