KRAUTUVAI

Rodyti daugiau
Cesab krautuvai

„CESAB Material Handling Europe“ įkurta 2009 metais ir priklauso „Toyota Material Handling Group“. „CESAB“ jau daugiau nei 70 metų pirmauja krautuvų dizaino ir inovacijų srityje, savo gamyklose Europoje kuria ir gamina įvairią krovimo techniką. „CESAB“ naudoja ISO 14001 sertifikuotą „Toyota Production System“ sistemą, plačiai vertinamą kaip viena geriausių pasaulio gamybos sistemų.

Krautuvų servisas

Serviso tarnyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje pasiruošusi suteikti jūsų poreikius atitinkančias paslaugas – greitą reagavimą į iškvietimus dėl gedimų, kokybišką visų krautuvo mazgų remontą, pakaitinius krautuvus, atsarginių dalių pristatymą per 24 valandas nuo užsakymo.

Naudoti krautuvai

Kokybiški naudoti / renovuoti krautuvai – puikus sprendimas taupiems. UAB „Paradis“ sandėliuose rasite mažai naudotų ar renovuotų gerai žinomų gamintojų dyzelinių, dujinių, elektrinių krautuvų ir įvairios vidaus sandėlio technikos. Tai patikrinti, sutvarkyti ir pilnai paruošti naudojimui krautuvai su 6–12 mėnesių garantija.

Ausa krautuvai

„AUSA“ visureigiai krautuvai nuo 1,3 iki 5 tonų skirti atlikti sunkiems bekelės darbams, kurie reikalauja padidinto pravažumo, tačiau manevringos krovimo technikos. 2 arba visi 4 varantieji ratai, hidrostatinė pavara, „Kubota“ varikliai su minimaliu triukšmo lygiu ir degalų sąnaudomis, užtikrins saugų ir sklandų krautuvų eksploatavimą statybose, žemės ūkyje, lentpjūvėse ir kt.