KRAUTUVAI

Rodyti daugiau
"Cesab" krautuvai

„CESAB Material Handling Europe“ – įkurta 2009 metais ir priklauso „Toyota Material Handling Group“. „CESAB“ jau daugiau, nei 70 metų pirmauja krautuvų dizaino ir inovacijų srityje, savo gamyklose Europoje kuria ir gamina įvairią krovimo techniką. „CESAB“ naudoja „ISO 14001“ sertifikuotą „Toyota Production System“ sistemą, plačiai vertinamą kaip viena geriausių pasaulio gamybos sistemų.

Krautuvų servisas

Serviso profesionalų komanda Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje bei Rygoje pasiruošusi suteikti jūsų poreikius atitinkančias paslaugas: greitą reagavimą į kvietimus dėl gedimų, kokybišką visų krautuvo mazgų remontą, pakaitinius krautuvus, atsarginių dalių pristatymą per 24 valandas nuo užsakymo.

Naudoti krautuvai

Kokybiški naudoti bei renovuoti krautuvai – puikus sprendimas taupiems. UAB „Paradis“ sandėliuose rasite mažai naudotų ar renovuotų gerai žinomų gamintojų dyzelinių, dujinių, elektrinių krautuvų ir įvairios vidaus sandėlio technikos. Tai – patikrinti, sutvarkyti ir pilnai paruošti naudojimui krautuvai su 6–12 mėnesių garantija.

„AUSA“ KRAUTUVAI

„AUSA“ visureigiai krautuvai skirti atlikti sunkiems bekelės darbams, reikalaujantiems padidinto pravažumo, tačiau manevringos krovimo technikos. Krautuvų specifika – skirtinga: nuo 1,3 iki 5 tonų, 2 arba 4 varantieji ratai, hidrostatinė pavara, „Kubota“ varikliai, pasižymintys minimaliu triukšmo lygiu ir mažomis degalų sąnaudomis. Ši patikima technika užtikrina saugų ir sklandų darbą statybose, žemės ūkyje, lentpjūvėse ir kitose nišose.