APIE MUS

Viena iš  UAB „Paradis“ specializacijų – keltuvai, kurie gali būti skirti žmonėms arba kroviniams kelti. Mūsų siūlomi keltuvai – puiki alternatyva liftui, kai nėra galimybės šiam įrengti arba jei planuojate kelti tik krovinius.

UAB „Paradis“ jau daugiau nei 10 metų montuoja ir prižiūri krovininius ir neįgaliųjų keltuvus. Esame sukaupę daug patirties ir siūlome tik aukščiausios kokybės, visus standartus atitinkančius užsienio gamintojų keltuvus, kuriuos patys montuojame ir taisome visoje Lietuvoje.

Mūsų įmonė pati projektuoja ir gamina keltuvus. Pagal individualius klientų užsakymus galime pagaminti krovininius ir neįgaliųjų keltuvus.

Galime pasiūlyti hidraulinius ar sraigtinius keltuvus, kurių keliamoji galia siekia 2000 kg. Keltuvo platformos dydį galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus ir krovinių matmenis. Tokie keltuvai puikiai suderinami su stelažine sistema. Jie gali būti montuojami ant nepriklausomo rėmo ar šachtoje. Taip pat galime pagaminti vertikalius keltuvus žmonėms su negalia kelti, kurie gali būti montuojami Jūsų arba mūsų sukonstruotoje metalo karkaso šachtoje.

Mūsų ilgametė patirtis bei nuolatinis tobulėjimas leidžia greitai ir operatyviai pagaminti bei sumontuoti keltuvą Jūsų pastate. Užtikriname, kad įrengimai atitiks visus Jūsų lūkesčius!
MES PAKELSIME JŪSŲ SVAJONES!