APIE MUS

Viena iš  UAB „Paradis“ specializacijų – keltuvai, kurie gali būti skirti žmonėms arba kroviniams kelti. Mūsų siūlomi keltuvai – puiki lifto alternatyva, kai nėra galimybės pastarąjį įrengti arba jei planuojate kelti tik krovinius.

UAB „Paradis“ – daugiau nei 10 metų montuoja ir prižiūri krovininius ir neįgaliųjų keltuvus. Esame sukaupę daug patirties, leidžiančios greitai rasti optimalius sprendimus. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės, visus standartus atitinkančius ir laiko patikrintus patikimų gamintojų keltuvus, kuriuos patys montuojame ir taisome visoje Lietuvoje.

Mes ne tik parduodame, bet ir patys projektuojame bei gaminame keltuvus. Atsižvelgdami į individualius klientų užsakymus ir poreikius, galime pagaminti krovininius ir neįgaliųjų keltuvus, o sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią ir patogiausią sprendimą.

Galime pasiūlyti hidraulinius ar sraigtinius keltuvus, kurių keliamoji galia siekia 2000 kg. Keltuvo platformos dydį parenkame pagal Jūsų pageidavimus ir krovinių matmenis. Tokie keltuvai puikiai suderinami su stelažine sistema bei gali būti montuojami ant nepriklausomo rėmo ar šachtoje. Taip pat, galime pagaminti vertikalius keltuvus, skirtus žmonėms su negalia kelti: pastarieji gali būti montuojami Jūsų arba mūsų sukonstruotoje metalo karkaso šachtoje.

Mūsų ilgametė patirtis bei nuolatinis tobulėjimas leidžia greitai ir operatyviai pagaminti bei sumontuoti keltuvą Jūsų pastate, nepriklausomai nuo to, kokios paskirties jis būtų. Užtikriname, kad įrengimai atitiks visus Jūsų lūkesčius!


MES PAKELSIME JŪSŲ SVAJONES!