KELTUVAI

„Paradis“ keltuvai

Keltuvas – puiki lifto alternatyva. Ypatingai tuomet, kai įrengti liftą nėra galimybės arba jei planuojate kelti tik krovinius.

UAB „Paradis“ gamina keltuvus, kurie atitinka visus saugumo ir kokybės reikalavimus Lietuvoje. Mūsų gaminami ir montuojami keltuvai gali būti pritaikyti neįgaliųjų ar žmonių, kuriems sunku lipti laiptais, kėlimui arba kroviniams kelti.
Keltuvus, pagal poreikį, galime suprojektuoti ir įrengti atvirose patalpose arba šachtose.

„Aritco“ keltuvai

„Aritco“ keltuvai – tai išskirtinės klasės sraigtiniai keltuvai, montuojami kartu su keltuvui priklausančia šachta. Šie keltuvai pritaikyti naudoti tiek viduje, tiek lauke. Šie aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino keltuvai – vieni rinkos lyderių pasaulyje. Tai – puiki liftų alternatyva. „Aritco“ – Švedijos gamintojas, siūlantis keltuvus,  kurie tiesiog idealus pasirinkimas norint užtikrinti patogų ir saugų judėjimą tarp pastato aukštų ir nuosavame name.

„Lehner Lifttechnik“

„Lehner Lifttechnik“ – vienas žinomiausių įrangos, skirtos neįgaliųjų judėjimui tarp aukštų, gamintojų. Jau daugiau nei 25 metus Austrijos gamintojas „Lehner Lifttechnik“ specializuojasi kuriant ir parduodant kėlimo platformas, kurios lengvina žmonių su negalia judėjimą laiptais. Šis gamintojas net ir sudėtingiausiose situacijose gali pasiūlyti inžinerinį sprendimą, leidžiantį pritaikyti platformas patogiam ir nesudėtingam neįgaliųjų naudojimuisi nuožulniais laiptiniais keltuvais. Keltuvų platformos pagal savo konstrukcijas gali būti pritaikomos naudojimui tiek lauke, tiek viduje.

„EDMO LIFT“

„EDMO LIFT“ – tai vienas iš didžiausių žirklinių krovininių keltuvų, krovinių padėklų, palečių keltuvų bei buityje naudojamų rankinių keltuvų gamintojų ir tiekėjų Europoje.
„EDMO LIFT“ – švedų gamintojo keltuvai dėl savo naudojamos patikimos ir kokybiškos konstrukcijos yra plačiai pritaikomi pramonėje ir buityje. Šių keltuvų keliamosios galios diapazonas yra labai platus: tai leidžia konstrukciją pritaikyti krovinių nuo 200 kg iki 10000 kg kėlimui.

„HIDRAL“ KELTUVAI

„Hidral“ – Ispanijos įmonė, beveik 40 metų dirbanti keltuvų rinkoje. Pagrindinė įmonės specializacija – hidrauliniai krovininiai keltuvai: tai ir pirminė bei pagrindinė veiklos niša. Vėliau „HIDRAL“ išplėtė savo veiklą į kitas sritis, siūlydami traukos ir kintamo dažnio pavaros (VVVF) sprendimus ir dirba išskirtinai tik su liftų bei keltuvų rinkos profesionalais. Jų reiklumas ir aukščiausi taikomi standartai tik patvirtina įmonės produkcijos kokybę.

„Bunse-Aufzüge BKG“

Daugiau, nei 70 metų dirbantis Vokietijos gamintojas „Bunse-Aufzüge BKG“ specializuojasi nedidelių keltuvų bei liftų gamybos ir pardavimo sektoriuje. Daugybė sėkmingų projektų ir nuolat siekiami naujausi ISO standartai leido įmonei tapti rinkos lyderiu. Patikimumas leido tapti išskirtiniu liftų rinkos tiekėju, kuriuo pasitiki tiek mažos įmonės, tiek didieji rinkos žaidėjai.

Įmonė nuolat investavo į produkcijos plėtrą ir kokybę. 2017-ais gamintojas tapo vienu pirmųjų, įgijusių naująjį DIN ISO 9001:2015 standarto sertifikatą.

„DiGi Project“ keltuvai

Italijos gamintojas „DiGi Project“ specializuojasi keltuvų neįgaliesiems įrengimo baseinuose rinkoje.

Įmonė veiklą vykdo nuo 2005 metų. Jos įkūrėjus įkvėpė ir paskatino nuolat juntama neįgaliųjų judėjimo problema.

„DiGi Project“ gamintojas turi daug patirties judėjimo galią turinčių žmonių kėlimo rinkoje. Dėl įmonės darbuotojų motyvacijos,  nuolatinių investicijų į technologijas, įmonė nuolat plečia galimybes, ir keltuvus baseinams papildo keltuvai automobiliams, traukinių stotyse ar oro uostuose. „DiGi Project“ siekia užpildyti rinką kokybiškais, Italijoje pagamintais produktais, skirtais pačiam moderniausiam ir patogiausiam negalią turinčių žmonių judėjimui.