KELTUVAI

Paradis keltuvai

Keltuvas – puiki alternatyva liftui, kai nėra galimybės šiam įrengti arba jei planuojate kelti tik krovinius. UAB „Paradis“ gamina keltuvus, kurie atitinka visus saugumo ir kokybės reikalavimus Lietuvoje. Mūsų gaminami ir montuojami keltuvai gali būti pritaikyti neįgaliųjų ar žmonių, kuriems sunku lipti laiptais, kėlimui arba kroviniams kelti.
Keltuvus pagal poreikį galime suprojektuoti ir įrengti atvirose patalpose arba šachtose.

 

Aritco keltuvai

„Aritco“ keltuvai – tai išskirtinės klasės keltuvai, montuojami šachtose. Šie keltuvai pritaikyti naudoti tiek viduje, tiek lauke. Šie aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino keltuvai yra vieni pirmaujančių pasaulyje. Tai – puiki alternatyva liftams, todėl „Aritco“ keltuvus galima rinktis ir įsirengti nuosavose namuose, taip užtikrinant patogų judėjimą tarp pastato aukštų.

Lehner Lifttechnik

„Lehner Lifttechnik“ – vienas žinomiausių įrangos, skirtos neįgaliesiems, gamintojų. Jau daugiau nei 25 metus „Lehner Lifttechnik“ specializuojasi kuriant ir parduodant kėlimo platformas, kurios lengvina žmonių su negalia judėjimą laiptais. Šis gamintojas net ir sudėtingiausiose situacijose gali pasiūlyti inžinerinį sprendimą, kaip pritaikyti platformas patogiam ir nesudėtingam neįgaliųjų naudojimuisi laiptiniais keltuvais. Keltuvų platformos pagal savo konstrukcijas gali būti pritaikomos naudojimui tiek lauke, tiek viduje.

Edmo lift

„EDMO LIFT“ – tai vienas iš didžiausių žirklinių keltuvų, krovinių padėklų, palečių keltuvų bei buityje naudojamų rankinių keltuvų gamintojų ir tiekėjų Europoje.
„EDMO LIFT“ keltuvai dėl savo patikimos ir kokybiškos konstrukcijos yra plačiai pritaikomi pramonėje ir buityje. Šių keltuvų keliamosios galios diapazonas yra labai platus, todėl konstrukciją galima pritaikyti krovinių nuo 200 kg iki 10000 kg kėlimui.