„CESAB“ pristatė pilnai integruotą ličio jonų baterijos sprendimą

„CESAB“ pristatė pilnai integruotą ličio jonų baterijos sprendimą

„Cesab Material Handling Europe“, patikimų ir populiarių krautuvų bei rankinės sandėliavimo įrangos gamintojas šį mėnesį pristatė pilnai integruotas ličio jonų baterijas, skirtas jų ganėtinai plačiam įrangos parkui.

Surinktos ir sukomplektuotos jų pačių dirbtuvėse, ličio jonų baterijos užtikrina kur kas daugiau produktyvumo ir saugumo, lyginant su įranga, kuri aprūpinta tradiciniais rūgšiniais akumuliatoriais:

Užtikrinama mažiausiai 30 procentų didesnį energijos efektyvumą

  • Lyginant su standartu tapusiomis rūgštinėmis baterijomis, naujasis sprendimas užtikrina tris kartus ilgesnį darbo laiką. Paprastai, tai – visas įrangos vieneto naudojimo laikas.
  • 30 procentų energijos ekonomija užtikrina ne tik draugiškumo aplinkai, bet ir didesnį veiklos produktyvumą. Stabilios įtampos užtikrinimas, ličio jonų baterijos užtikrina maksimalią galią ir patikimą stabilų iškrovimą ir pakrovimą.

Laiko taupymas

Ličio jonų baterijos gali būti kraunamos darant pertrauką tarp darbo sesijų: tai padeda užtikrinti, kad krautuvas, prisitaikydamas prie naudotojų poreikių, sėkmingai veiks visą dieną. Prie darbo valandų ir veiklos sąlygų pritaikomas krovimas užtikrina, kad įranga būtų naudojama kelias pamainas iš eilės. Tai – tinkamiausias sprendimas siekiant optimizuoti procesus.

Saugiai ir lanksčiai

Ličio jonų baterijos – pilnai uždaros, nereikalaujančios jokio papildymo ar kitokių technologinių procesų. Kadangi baterijos krovimo metu neišskiriamos jokios dujos, ji gali būti kraunama naudojant bet kokį įkroviklį net ir namų sąlygomis. Specialiai įkrovai sukurta įranga užtikrina ne tik greitą ir patogų, bet ir saugų pakrovimą.

Protarpinis krovimas, užtikrinantis krautuvų naudojimą kelias pamainas iš eilės, eliminuoja poreikį turėti papildomas baterijas. Tai reiškia, kad pereinant prie ličio jonais aprūpintos įrangos naudojimo, tiems patiems darbams nudirbti reikia mažiau ne tik pačios įrangos, bet ir baterijų.

Pritaikyta pagal klientų poreikius

„Cesab“ ličio jonų baterijos – modulinės, leidžiančios kiekvienam klientui pasirinkti tinkamą baterijos dydį,  atsižvelgus į konkrečius poreikius.

Kiekviena ličio jonų baterija turi pilną dviejų metų (arba 5000 valandų naudojimo) garantiją. Papildomai, siūloma septynerių metų (arba 15 000 darbo valandų) ribota garantija.

Ton de Hollander, vyresnysis „Cesab Material Handling Europe“ produkto vadovas teigė, kad: „Nepriklausomai nuo klientų turimų, ganėtinai skirtingų poreikių ir veiklos apimčių, „Cesab“ siūloma ličio jonų baterijos opcija užtikrina dar didesnę įrangos naudą, produktyvumą ir ekonomiją. Tokiu būdu patenkinant kiekvieno kliento lūkesčius, turint tiek mažai veiklos apkrovų, tiek itin intensyvų rėžimą“.

„Cesab“ šioje vietoje sustoti neplanuoja: toliau dirbama su kitais produktais, ieškoma sprendimų ir 48 voltais aprūpintai technikai.

TEIRAUTIS